pc-test

Nasza historia

Marka BAMBOLINA powstała w 2010 roku z miłości do dziergania. Obecnie nasze projekty skierowane są do małych dzieci. Tworzymy głównie czapki dla dzieci techniką dziewiarską. Lubimy proste wzornictwo i dobrej jakości włóczki. Wszystkie ubrania wykonane są z najdelikatniejszych i naturalnych materiałów. Wiemy jak ważna jest wrażliwa skóra dzieci. Dziś nasze kolekcje dystrybuowane są przez najlepsze światowe butiki w Europie, Azji i Ameryce. Produkcja zlokalizowana w Polsce bazuje na wysokiej jakości materiałach. Oferujemy wyjątkową odzież dla niemowląt i małych dzieci oraz pasujące do nich akcesoria, które pokochają nie tylko dzieci, ale także ich rodzice.

Materiały

Produkty Bambolina są rozpoznawalne dzięki ekskluzywnemu wzornictwu. Wszystkie nasze produkty są wykonane ręcznie lub w połowie ręcznie z pasją do najwyższej jakości. Korzystamy z najbezpieczniejszych materiałów pochodzących z uczciwych i certyfikowanych źródeł. Wybieramy najlepsze przędze, takie jak merino, bawełna, alpaka i kaszmir.

Produkt wykonany ręcznie

Wracamy do korzeni z gamą uroczych, prostych ubrań z dzianiny w ponadczasowych, naturalnych odcieniach. Dzięki połączeniu techniki dziewiarskiej, wiedzy i doświadczenia opieramy się głównie na ręcznej produkcji dziewiarskiej.

Ekologia

Aby uniknąć nadprodukcji górami nadwyżek, decydujemy się na długi czas oczekiwania i wysoką jakość. Bambolina zminimalizowała ilość elementów składających się na opakowanie. Nasze zamówienia dostarczamy do Państwa w torebkach papierowych i bio ziemniaczanych – plastikowych z minimalną ilością etykiet i materiałów reklamowych.